Nejhorší můra-Prachy jsou pryč !

Nejhorší můra - Prachy jsou pryč.

Ráno vstanu a moje první cesta je k počítači. A zatímco se vaří voda na kávu, rychle okouknu, co se v noci stalo… Vesměs si pamatuji, jak vypadala situace před spaním a tak se těším / strachuju – co tu ráno najdu. Dost naštvaný jsem, když mi to ranní prohlížení něco překazí. Někdy zaspím a musím rychle pryč, nebo nejde po bouřce elektřina a taky už jsem ráno vstal a počítač stávkoval a neměl jsem kam koukat. 19.7.2012 se mi ale stalo něco, co jsem ještě nezažil.

No a ráno v 6 hodin se nikam nedovoláte a tak jsem celý smutný dopil tu kávu, která mi mimochodem vůbec nechutnala, a čekal na devátou a žhavil linky na poskytovatele. Uf. Uklidnili mě, že se stala chyba na straně poskytovatele dat v Anglii a o všem už od noci vědí a napravují to. Skutečně během dne se pomalu, ale jistě všechny pozice vracely tak jak byly zadané a nepřišel jsem ani o jeden dolar.

 

Možná je to banální historka, ale uvědomil jsem si, jak je důležité obchodovat se společností, která má dozor a je na ní spolehnutí. Měl jsem za ty roky mnoho účtů u mnoha společností a mnohdy to byly lákavé nabídky a nekoukal jsem na registrace těch společností. Dnes bych (zvláště po této zkušenosti) určitě nešel se svými penězi k brokerovi sídlícímu na Bahamách (třeba).

Přidat komentář

2 Komentáře.

Přidat komentář


Upozornění - Můžete použít tytoHTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>