Proč s vámi potřebuji mluvit.

Stát se může cokoliv.

Stát se může cokoliv.

Minule jsem slíbil, že napíšu něco ohledně vašich smluv. Moje telefonáty klientovi mají zpravidla stejnýprůběh. “Já všechno mám, já nic nechci”.

Propánakrále jak někdo může říci, že je s pojistkou domu spokojený, když jí má 10 let a nikdy nic nečerpal!

Já mám rád přirovnání, a moje podobnost se zubařem je až zarážející. Posuďte sami.
Nikdo se s ním většinou nechce rád scházet. Pouze ale do doby, než mají problém. Potom je to ta nejhledanější osoba – to je pohled z pozice klienta.
A pohled z pozice zubaře (mě). Potřeboval bych s vámi probrat, jak jste na tom. Bude to chvilka, a pokud najdeme nějakou “závadu”, rychle to včas a bezbolestně zažehnáme.

Dovolte příměr s mým povoláním.
To je jako bych jako zubař pozval klienta na kontrolu (když nepřišel 3 roky sám).
A klient řekne:”Já zubaře nepotřebuju, já zuby mám”.

 

No a nyní už konkrétně. Vše se vyvíjí, a smlouvy starší jak 3 roky (zpravidla) mohou být již nevyhovující. Jedná se často o pojistné částky, nebo limity, lze sjednat i nová rizika atd. Ideální je samozřejmě příklad.

Tady je.

Klient si platil smlouvu na pojištění Rodinného domu a Domácnosti. Jednalo se o 4 roky starou smlouvu. Nechtěl nic měnit, prý je vše původní. Jenže!
Na jeho otázky co vše se může stát, aby pojišťovna plnila jsme objevili ve smlouvě mezery.

  • Zjistili jsme, že původní smlouva nekryla poškození nezjištěným vandalem (postříkaná fasáda, poškozené vstupní dveře).
  • Poškození fasády jakýmkoliv zvířetem.
  • Zatečení atmosférických srážek.
  • Při požáru plnění v nových cenách.
  • Zjistili jsme, že občanská odpovědnost může být nově BEZ spoluúčasti a s působností po celé Evropě, samozřejmě pro celou rodinu.
  • Ve smlouvě bude mít nově i zásah Asistenční služby (2x ročně po 2.000,-).
  • Všechna stávající rizika mají automaticky vyšší limity plnění.

No a teď přijde pecka. Vše co jsem popsal sice něco stojí, ale je to 180,- (slovy stoosmdesátkorun) ročně.

Klient bude mít novou aktuální smlouvu, podívejte se znovu na rizika, která může čerpat a zaplatí pouze o 180,- ročně navíc. Je to dáno tím, že klient má vše uhrazené a je možno mu přiznat zajímavou slevu.

No a kdyby to nechtěl? Pro mě žádný problém. Podepíše mi, že jsem u něj byl, já mu popřeju hodně štěstí a život jde dál.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Přidat komentář

1 Komentáře.

  1. ronrogers

    Happy to hear this kind of information.Its a good blog and I am very happy for sharing this blog with us.Are you worried about essay writing task?Do you have any difficulty to write good points in your essays,if you have you can write it well by taking help from custom essay writing services,it will be get through internet. There are custom essay they were providing you the better writing tips. Visit http://www.essayguardian.com/.

Přidat komentář


Upozornění - Můžete použít tytoHTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>