Pojištění podnikatelů

Pojištění podnikatelů. Proč vůbec, a jak správně?

Pojištění Ordinace

Například – Pojištění Ordinací.

Mám lékaře, kteří jsou v nájmu a kdyby nedejbože nemohli vykonávat živnost, nájem, energie, leasing, plat sestry(…….) někdo platit musí. Je jednoduché tyto náklady sečíst a nechat si vyčíslit, kolik by mě stálo pojištění, které by tyto poplatky za mě uhradilo.

Tyto částky jsou určitě u mnohých v řádu desetitisíců měsíčně. Pojištění naopak “spraví” pár tisíc ročně.
Navíc je to pro vás nákladovou položkou.

Tak jako u všeho, každý případ je unikát. Pojišťoval jsem učitelské Notebooky ve škole, stavební firmu, kombajny zemědělcům, svářeče, kanceláře finančního poradce i ordinaci zubaře.

Mohl by tu být dlouhý výčet, ale omezím se na konstatování – ať už podnikáte v čemkoliv, určitě to budeme umět pojistit a určitě byste se měli o pojištění podnikatelů zajímat.

Jo abych nezapoměl – pojistit lze třeba i Slavnosti, Sportovní akce nebo Průvody…
Pokud máte produkt, který vyhrál několikrát “Zlato” za pojištění podnikatelů, je to hračka. :-)

Pojištění podnikatelů

 

 

 

A co slýchávám od podnikatelů ? To samé co v rodinách. My nic nechceme, my všechno máme. No, a kdybych chtěl povídat ?
Opět notorická odpověď – mám daňového poradce…

No a pak když se rozhovoříme, zjistíme, že jsou nespokojení – co to stojí peněz a když už se něco stane, stejně nic nedostaneme.

A proč to je ? Nenecháte si poradit. Já to dělám následovně. Řekněte mi, jaké příhody by se vám mohly přihodit, a já vám řeknu, co se dá a co nedá odškodnit. Mnohdy potom zjistíme, že pojištění, které si sjednávali je k ničemu.
Proto tedy určitě stojí za to, podívat se na ty smlouvy a “prošetřit je”.

Navíc pokud sjednáváme konkurenční nabídku, pojišťujeme jen skutečně odškodnitelné situace, a často se dostaneme i na mnohem lepší cenu.

A o koho že se starám? Podnik s 200 zaměstnanci, Farnost s kostelem, soukromý zemědělec s kombajnem, ale i malá dílnička 2x3m na broušení skla.

Pojištění podnikatelů

Ruku v ruce s tím jsou i daňové výhody. Přestože “všichni všechno máte” praxe je jiná. Málokdo využívá naplno, co by mohl. Navíc – pokud sjednávám smlouvy jaksi “pod jednou střechou”, můžu nabídnout na vše jako na celek slevy, které vás velmi potěší.

To jsou další peníze navíc, které nemusíte odevzdat státu, ale pošlete si je na svoje účty. Samozřejmě vše legálně. Rozhodně je hloupost toho nevyužít.

Vy sami dobře víte, jak drahý je váš zaměstnanec. Na odvodech a daních se ztratí skoro 1/2 peněz. Víte kolik podnikatelů si dá peníze “do pytlíku” a potom si je pošlou na soukromé smlouvy ?

Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


Upozornění - Můžete použít tytoHTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>